0723385268
 

מועדון בר מצווה גבעת שמואל

מועדון בר מצווה גבעת שמואל

חגיגות בר מצווה של תושבי גבעת שמואל והסביבה יכולות להתקיים במגוון דרכים כגון מועדון בר מצווה גבעת שמואל, חדר פרטי במסעדה או שניתן לעשות זאת בגלריה ייחודית, המיועדת לאירועים קטנים.

 

ברחוב השחם 30, שבלב מרכז הבילוי והעסקים החדש של העיר הסמוכה לגבעת שמואל – פתח תקווה, תוכלו למצוא את גלריית הטוסקה. הטוסקה הינה גלריה לאירועים פרטיים של עד 150 איש באווירה כפרית ומיוחדת, אותה יצרנו בהשראת מחוז טוסקנה ומכאן גם שמה של הגלריה.

 

את האווירה הטוסקנית יצרנו באמצעות עיצוב מוקפד לפרטי פרטים והוא בא לידי ביטוי בריהוט המיוחד, בבחירת הציורים שעל הקירות ואף בעיצוב השולחנות המפוזרים ברחבי הגלריה. מהרגע שתיכנסו אל הטוסקה, תוכלו לחוש את השינוי באווירה, שתשאיר לכם טעם של עוד גם לאחר תום האירוע.

 

מהגלריה עצמה תוכלו גם לצאת אל המרפסת הפרטית שלה, בה תוכלו לשבת ולהשקיף על האיזור שוקק החיים שמתחתיה בעודכם ממשיכים ליהנות מהאירוע הפרטי שלכם, המתקיים בתוך הגלריה, ומהצמחייה העשירה של המרפסת. כל זאת, מבלי לוותר על נוכחות באירוע ועל תחושת האינטימיות של המקום.

 

אחד הרגעים המרגשים והמרכזיים באירועים מסוג זה הוא הרגע, בו מברכים את חתן השמחה. את הברכות תוכלו לשאת מעל במה קטנה בקדמת הגלריה, או בהקרנת מצגת או סרטון על גבי מסך, שנמצא מעל הבמה. את ההקרנה הפרטית שלכם תוכלו לעשות בעזרת מערכת המולטימדיה החדישה שלנו, שמבטיחה לכם חווית צפייה ושמע מהנה ובאיכות גבוהה במיוחד.

 

לאורך האירוע כולו נגיש לכם ממגוון המשקאות שלנו, שבין אם מדובר במשקאות חמים, קרים או חריפים, כולם ממותגים מובילים ובאיכות ללא פשרות. לצד המשקאות, נגיש לכם גם מבחר מנות מהתפריט שלנו, אותו הרכיב במיוחד עבורנו שף מוביל, ואשר כל מנותיו מוכנות במקום ומורכבות ממרכיבים טריים ואיכותיים.

 

לקראת האירוע המיוחד שלכם, אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו ולהתרשם בעצמכם מהאווירה המיוחדת של הטוסקה ומהליווי האישי, שהצוות המקצועי שלנו מציע לכם לאורך כל הדרך. נשמח לתאם אתכם את הביקור במועד המתאים לכם ולתת מענה לשאלותיכם גם לפני האירוע וגם במהלכו.