0723385268
 

מועדון בת מצווה ברמת השרון

מועדון בת מצווה ברמת השרון

חגיגות בת המצווה מהוות אירוע חשוב בחיי כל נערה צעירה וגם בחיי משפחתה. משום כך, חשוב שהאירוע יהיה מיוחד כפי שמתבקש. בשונה מכל מועדון בת מצווה ברמת השרון או ערים אחרות במרכז שהכרתם עד עכשיו, אצלנו בטוסקה תוכלו לחגוג את האירוע המרגש בחברת החברים והמשפחה באווירה כפרית ומיוחדת ובמרחק נסיעה קצרה ונוחה מכל מקום במרכז הארץ.

 

הטוסקה היא גלריה, שנמצאת ברחוב השחם 30 באיזור הבילוי והעסקים החדש של פתח תקווה. המיקום שלה מאפשר גישה נוחה מכל מקום בארץ ולא פחות חשוב מכך – גם מקומות חנייה מרובים ממש מסביב לבניין, בו היא שוכנת.  הנגישות של הטוסקה מאפשרת לכלל המוזמנים לאירוע שלכם להגיע אליו בקלות ולהשתתף בשמחתכם.

 

הייחודיות הבולטת של הטוסקה מתבטאת בעיקר באווירה הכפרית שיצרנו בה על ידי עיצובה תוך שימוש באלמנטים כפריים בהשראה טוסקנית. את המעבר לאווירה האיטלקית תוכלו להרגיש כבר מרגע הכניסה אל הגלריה, כשתבחינו בריהוט הסולידי בצבעוניות הפשוטה המעטרת את הגלריה כולה. המרפסת הפרטית של הגלריה, שומרת גם היא על האווירה הנעימה והנינוחה וניתן לשבת בה בנוח וליהנות משפע הצמחייה שבה ומאווירת הבילוי של האיזור המקיף את הבניין.

 

דבר נוסף שמייחד את הטוסקה הוא התפריט, שהורכב עבורנו על ידי שף מוביל וכל המנות בו מורכבות מחומרי גלם טריים ואיכותיים ומוכנות במקום לשמירה על האיכות והטריות. כמובן, גם כל סוגי המשקאות שנציע לכם במהלך אירוע בת המצווה שלכם הם ממותגים מוכרים ומובילים.

 

במרבית אירועי בת המצווה הנערכים אצלנו, נהנים החוגגים ממערכת המולטימדיה החדישה והמשוכללת שלנו ומשתמשים בה כדי להקרין על המסך שבקדמת הגלריה מצגת או קליפ אישיים כדי לרגש את כלת השמחה. מערכת המולטימדיה שלנו תאפשר לכם ולאורחים שלכם ליהנות מאיכות צפייה ושמע גבוהה במיוחד.

 

לקראת האירוע שלכם, אנו מזמינים אתכם לתאם אתנו ביקור קצר בגלריית הטוסקה, במהלכו תוכלו להתרשם מהאווירה הייחודית שלה ומהשירות המקצועי שלנו. הצוות המקצועי של הטוסקה ישמח ללוות אתכם באופן אישי מהרגע הראשון, דרך תהליך ארגון האירוע ועד לסיומו תוך מתן מענה מקצועי ומנוסה לכל שאלה ובקשה שלכם.