0723385268
 

מועדונים לבת מצווה בפתח תקווה

מועדונים לבת מצווה בפתח תקווה

החיפוש אחר מועדונים לבת מצווה בפתח תקווה עלול להיות מתיש, בעיקר כאשר מחפשים מקום סולידי ומרווח עם מקומות ישיבה נוחים ואוכל טוב כדי לחגוג בו עם המשפחה והחברים הקרובים. אם גם אתם מחפשים מקום כזה, אנו גאים להציג בפניכם את הטוסקה!

 

גלריית הטוסקה היא גלריה מרווחת לאירועים קטנים של עד 150 איש. הטוסקה נמצאת ברחוב השחם 30 שבאיזור הבילוי והעסקים החדש של פתח  תקווה. המיקום שלה מאפשר לאורחיה נגישות מלאה מכל מקום בארץ ולא פחות חשוב מכך – מקומות חנייה מרובים בסמיכות לבניין עצמו.

 

הייחודיות של הטוסקה איננה מתבטאת בנגישות שלה, אלא באווירה הכפרית שלה. את האווירה המיוחדת שלה יצרנו באמצעות עיצוב ייחודי, שגורם לכל מי שנכנס אליה להרגיש כאילו הוא נמצא במחוז טוסקנה האיטלקי. למעשה, כל פרט בגלריה הוא בהשראה טוסקנית. החל בריהוט ועד לצבעי הקירות וגופי התאורה.

 

אחד המקומות המעולים לאירועים בפתח תקווה! מהגלריה עצמה תוכלו לצאת אל המרפסת הפרטית והמרווחת שלה. בה תוכלו לשבת בנוח על הריהוט כשאתם מוקפים בצמחייה עשירה וצופים על הרחוב שוקק החיים ואווירת הבילוי שבו. כל זאת, מבלי להחמיץ ולו רגע אחד מהאירוע המרגש שלכם ומבלי לוותר על האווירה ועל האינטימיות שבפנים.

 

גם מהמרפסת תוכלו גם לצפות במסך הגדול שבקדמת הגלריה, עליו ניתן להקרין קליפ או מצגת אישיים לכבוד כלת השמחה ולרגש אותה ואת הנוכחים, שבאו לשמוח בשמחתה. במהלך ההקרנה תוכלו ליהנות מאיכות צפייה ושמע גבוהה במיוחד, וזאת הודות למערכת המולטימדיה החדישה שלנו.

 

כאשר אנשים מוזמנים לאירועים כמו אירועי בת מצווה, הם מצפים לקבל אוכל טוב ואתם תוכלו לבחור עבורם ממגוון המנות המוצעות על ידנו בתפריט החלבי או הבשרי שלנו, שהורכבו על ידי שף בכיר. שלל המנות שאנו מציעים לכם מוכנות במקום ומורכבות מחומרי גלם טריים ובאיכות גבוהה. גם המשקאות החמים, הקרים והחריפים הם מהמותגים המובילים בעולם ובאיכות בלתי מתפשרת.

 

אנו מזמינים אתכם לתאם אתנו ביקור קצר בגלריה, במהלכו תוכלו לראות אותה בעצמכם ולהכיר את השירות הניתן לכם על ידי הצוות המקצועי של הטוסקה.