0723385268
 

מקום קטן לבר מצווה

מקום קטן לבר מצווה

אירוע בר מצווה הוא אירוע מכונן ומיוחד בחייו של כל נער וגם של בני משפחתו ואנו שמחים להציג בפניכם את הטוסקה, שהיא מקום קטן לבר מצווה באווירה מיוחדת במינה.

 

הטוסקה היא גלריה לאירועים קטנים והיא ממוקמת ברחוב השחם 30 במתחם הבילוי החדש בפתח תקווה. המתחם החדש ערוך לקבל אליו מספר גדול של אנשים וכתוצאה מכך, תוכלו למצוא מקומות חנייה רבים לשימושכם ולשימוש כלל האורחים שלכם, שיבחרו להגיע ברכבם הפרטי.

 

מקור השם של הטוסקה הוא מחוז טוסקנה האיטלקי, בהשראתו עוצבה הגלריה. בתוך הגלריה תוכלו לחוש באווירה הטוסקנית המיוחדת בזכות הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר שנבחרו כדי ליצור אותה, החל מהריהוט הייחודי ועד לציורים על הקירות. מתוך הגלריה תוכלו גם לצאת אל המרפסת הפרטית והמרווחת שלה ולשבת בה בין האירוע שלכם לבין הרחוב שוקק החיים שנמצא מתחתיו.

 

כחלק מאירוע בר המצווה שלכם תכלו ליהנות מהתפריט הבשרי או החלבי שלנו. שניהם הורכבו בידי שף בכיר ומוגשים למשתתפי האירוע לכל אורכו. כל המנות המוגשות אצלנו, ללא יוצא מן הכלל, מוכנות במקום ומורכבות מחומרי גלם איכותיים וטריים בלבד. גם המשקאות המוצעים על ידינו הם מהמותגים המובילים ובאיכות ללא פשרות.

 

במידה ותבחרו להציג לאורחים שלכם מצגת או סרטון לכבוד האירוע המרגש שלכם, תוכלו להשתמש במערכת המולטימדיה שלנו ולהציגם על גבי מסך גדול במרכז הגלריה, אותו ניתן לראות מכל פינה בגלריה ואף מהמרפסת הצמודה לה, ולשתף את משתתפי האירוע ברגעים המרגשים של חתן בר המצווה ושל הקרובים לו.

 

בנוסף לאירועי בר מצווה, ניתן לערוך בטוסקה אירועים קטנים מכל הסוגים: בריתות, ימי הולדת מיוחדים, ימי נישואין, מסיבות אירוסין ועוד. כל האירועים הנערכים אצלנו מקבלים ליווי אישי מהצוות המקצועי שלנו וזוכים לשירות מקצועי ומנוסה כבר מהרגע הראשון ולכל אורך הדרך עד לפרידה המחויכת בתום האירוע.

 

אנו שמחים להזמין אתכם לביקור קצר ומתואם מראש בגלריה ובמתחם בו היא נמצאת, על מנת שתוכלו להתרשם ממנה ומהאווירה המיוחדת שלה כמו גם מהשירות של צוות הטוסקה.