0723385268
 

ימי כיף במרכז הארץ

ימי כיף במרכז הארץ

ימי כיף לעובדים במרכז הארץ הם נפוצים מאוד ואם גם אתם מחפשים מקום לערוך בו ימי כיף במרכז הארץ בשביל העובדים שלכם, אנו מזמינים אתכם לערוך אצלנו יום כיף מגבש במיוחד באווירה מיוחדת במינה.

בבניין חדש ויוקרתי ברחוב השחם, שבלב איזור העסקים החדש של פתח תקווה נמצאת גלריה לאירועים קטנים של עד 150 איש בשם טוסקה. הגלריה מעוצבת באווירה כפרית בהשראת מחוז טוסקנה. אווירה זו נוצרה בזכות הריהוט הסולידי והפריטים האותנטיים, שהבאנו במיוחד ממדינות שונות ברחבי העולם.

בצמוד למתחם הפנימי של הגלריה, ישנה מרפסת פרטית, בה תוכלו לשבת וליהנות מאווירת הבילוי והעסקים של האיזור לצד הצמחייה הממלאת את המרפסת לכל אורכה. המרפסת המרווחת מאפשרת לשוהים בה לשבת בנוחות וליהנות מתחושת אינטימיות מבלי לעזוב את האירוע עצמו.

לאורך האירוע שלכם נגיש לכם ולשאר המשתתפים מנות שונות מתוך התפריט, שהורכב עבורנו על ידי שף מוביל ואשר מוכנות בכל יום במקום ומורכבות מחומרי גלם איכותיים וטריים. המשקאות החמים, הקרים והחריפים המוגשים אצלנו הם מהמותגים המובילים והאיכותיים בעולם.

כדי ליצור את הגיבושוהכיף של העובדים, אנו מציעים לכם מערכת מולטימדיה חדישה, בעזרתה תוכלו להקרין על גבי מסכים גדולים, הממוקמים במקומות אסטרטגיים ברחבי הגלריה, סרטונים ומצגות להנאתכם. כמו כן, תוכלו גם להשתמש במערכת הקריוקי הייחודית שלנו, הנשלטת באמצעות אפליקציה. אנו מציעים לכם רשימת שירים עדכנית ומגוונת במיוחד. כך כל אחד יוכל למצוא את השירים האהובים עליו לביצוע בפני הקולגות.

אנו מודעים לכך, שכל אירוע הוא מיוחד במינו ולכן אנו מאפשרים לכל לקוח לבנות את האירוע שלו בהתאם לצרכים והרצונות שלו. לדוגמה, הריהוט המודולרי שלנו מאפשר לכם לשנות את סידורי הישיבה בגלריה וכמו כן, ניתן גם לשנות את התפריט בהתאם לאופי משתתפי האירוע.

לצורך בניית האירוע שלכם לפי רצונכם, הצוות המקצועי שלנו ילווה אתכם לכל אורך הדרך וישמח לתרום מניסיונו וממקצועיותו בכל נושא. נשמח לערוך לכם סיור בגלריה, על מנת שתוכלו להתרשם מהאווירה המיוחדת שלה ולתת לכם מענה לכל שאלה.