0723385268
 

בר מצווה בכפר סבא

בר מצווה בכפר סבא

גם אם אתם גרים בכפר סבא ומעוניינים לערוך בר מצווה, אין סיבה שתישארו בגבולות עירכם ותערכו בר מצווה בכפר סבא! אנו שמחים להזמין אתכם אל לב העיר פתח תקווה, אליה תוכלו להגיע בנסיעה קצרה, ולערוך את האירוע המשמח שלכם בגלריית טוסקה, שנמצאת במרכז העסקים והבילוי החדש ברחוב השחם בפתח תקווה.

 

גלריית טוסקה הינה גלריה, המיועדת לאירועים פרטיים של עד 150 איש ומתאימה במיוחד לאירועים כגון חגיגות בר ובת מצווה. אחת הסיבות לכך היא האווירה הנינוחה בה, המתקיימת הודות לעיצוב המרשים בהשראת טוסקנה. העיצוב בסגנון טוסקנה בא לידי ביטוי בריהוט, בבחירת הצבעים, פריטי הנוי ואף בצמחייה המעטרת את המרפסת הפרטית.

 

מלבד האווירה הנעימה, אנו גאים להציע לכם גם מערכת מולטימדיה חדשנית במיוחד וייחודית לנו, אשר באמצעותה תוכלו להקרין על גבי מסך גדול מצגת או סרטון, לברך את חתן בר המצווה ואף להקדיש לו שיר, במידה ותבחרו לעשות זאת להנאת כל האורחים.

 

במהלך האירוע אתם והאורחים שלכם תוכלו ליהנות מהתפריט העשיר שאנו מציעים לכם, העשוי מחומרי גלם איכותיים. באפשרותכם לבחור בין התפריט הבשרי לבין התפריט החלבי שלנו בהתאם ליום ושעת האירוע ובהתאם לאופי המוזמנים שלכם. בדומה לאוכל, גם השתייה המוצעת לכם היא מהמותגים המובילים בלבד וללא פשרות בכל הנוגע לאיכות. השתייה תוגש לכם ישירות מהבר הפנימי של הטוסקה על ידי צוות המקום. הבר ממוקם כך, שהוא נגיש לכולם וכל אחד יכול לבקש את המשקה הרצוי לו בכל עת ומבלי להסתבך בחיפוש אחר השתייה.

 

אם כבר העלנו את נושא הנגישות, המקום הינו נגיש לכל אחד בשל הגישה הנוחה באמצעות רכב פרטי, מקומות חנייה מרובים, המקיפים את הבניין, שלוש המעליות המשמשות את הבניין ואף הקלות, בה ניתן למצוא את המקום, גם אם זו הפעם הראשונה שאתם מבקרים בו.

 

לידיעתכם - אנו, צוות טוסקה, נשמח לעמוד לרשותכם וללוות אתכם בדרך לאירוע המושלם עבורכם, לעזור ולייעץ מתוך הניסיון הרב שלנו בתחום האירועים בכלל ואירועי בר מצווה בפרט.