079-6980098
 

אודות

בבניין חדש ויוקרתי, במרכז הבילוי והעסקים החדש נמצאת גלריה לאירועים קטנים בשם טוסקה. בגלריה ניתן לערוך אירועים פרטיים ועסקיים של עד 200 איש באווירה טוסקנית קסומה לצד קדמת הטכנולוגיה הבינלאומית.

את האווירה הכפרית יצרנו באמצעות ריהוט סולידי ואביזרים אותנטיים, אשר הובאו במיוחד ממדינות שונות ברחבי העולם ליצירת תחושה אינטימית וייחודית. גלריית האירועים מורכבת משני חללים, כאשר האחד הוא הגלריה עצמה והחלל השני הוא המרפסת הצמודה והפרטית. גם במרפסת הפרטית ניתן ליהנות משפע של צמחייה ומאווירה אינטימית ומרגיעה בעודכם יושבים באוויר הפתוח ומשקיפים מטה.

המאכלים המוגשים אצלנו מהווים חלק מהתפריט הייחודי, אשר נבנה במיוחד עבורנו על ידי שף מוביל. כל מנה ומנה הוכנה במקום ובאותו היום במיוחד עבור כל אירוע ומורכבת מחומרי גלם טריים ואיכותיים בלבד. כמו כן, המשקאות המוגשים על ידנו הם ממותגים בינלאומיים מובילים ואיכותיים. ההגשה מתבצעת באמצעות מלצרים, אשר ישמרו גם הם על האווירה היוקרתית של האירוע.

באמצעות הריהוט המודולרי שלנו, ניתן לערוך אצלנו אירועים מכל הסוגים ולשנות את סידור הישיבה של משתתפי האירוע בהתאם לצרכי המארגנים. כמו כן, ניתן גם לשנות את התפריט, בעזרת השף שלנו, בהתאם לצרכים שלכם. לדוגמה, תפריט צמחוני וטבעוני, תפריט לילדים ועוד.

מערכת המולטימדיה החדישה שלנו, הכוללת מקרן, מסכים גדולים ואף מערכת מוזיקה ייחודית, תוכל לשרת אתכם לכל מטרה שתרצו. את המסכים ניתן לראות מכל רחבי הגלריה וכך לשמור על המרחב האישי של כל משתתף באירוע ועל נוחות הצפייה תוך הנאה מחוויית צפייה ושמע איכותית במיוחד.

בגלריה ניתן לערוך אירועים קטנים מכל הסוגים כדוגמת בריתות, בר או בת מצווה, ימי הולדת מיוחדים, ימי גיבוש, ימי עיון, סדנאות, תערוכות ועוד. כל אירוע מקבל אצלנו יחס אישי וליווי צמוד של הצוות המקצועי שלנו, המקפיד על שירות מקצועי ואדיב לקראת כל אירוע ולתרום מהניסיון הרב שלנו בתחום האירועים הקטנים.