079-6980098
 

טוסקה - בריתות בפתח תקווה

טוסקה - בריתות בפתח תקווה

הפקת אירוע משמח כמו בר מצווה, בת מצווה, מסיבת רווקים וגם בריתות פתח תקווה דורשת לא מעט השקעה של זמן. אחד הדברים הראשונים שיש לבחון הוא המקום הרצוי לעריכת האירוע המדובר ואנו שמחים להציג בפניכם את גלריית הטוסקה.

 

הטוסקה היא גלריה לאירועים קטנים של 150 משתתפים, בה ניתן לערוך אירועים קטנים מכל הסוגים באווירה שונה ומיוחדת, המזכירה את האווירה של מחוז טוסקנה שבאיטליה. את האווירה הזו יצרנו בעזרת העיצוב הייחודי והמרשים, בו הקפדנו על פרט ופרט על מנת לשוות לגלריה את הנינוחות והרוגע, המאפיינים את טוסקנה.

 

הגלריה עצמה ממוקמת בבניין חדש ברחוב השחם 30 שבמרכז הבילוי והעסקים החדש בפתח תקווה. הבניין מוקף במקומות חנייה קרובים מרובים על מנת שאתם והאורחים שלכם יוכלו להגיע אל האירוע בקלות ובנוחות מקסימלית וזוהי גם התרומה של שלוש המעליות של הבניין.

 

אל האיזור שוקק החיים תוכלו להשקיף מהמרפסת הפרטית של הטוסקה, אליה תוכלו לצאת במהלך האירוע כדי לנשום אוויר צח ולהתרווח בריהוט שהצבנו שם בינות לצמחייה הירוקה הממלאת את המרפסת המרווחת תוך כדי השתתפות מלאה באירוע עצמו, המתקיים בתוך הגלריה.

 

לאורך האירוע המשמח שלכם יוגשו למשתתפים מנות נבחרות מהתפריט העשיר שלנו, אותו הרכיב עבורנו שף בכיר. כל אחת מהמנות מורכבת מחומרי גלם טריים ואיכותיים בלבד ואת זה תוכלו להרגיש בטעמים השונים. בנוסף לאוכל, יוגשו לכם גם משקאות מכל הסוגים, כאשר כולם מהמותגים המובילים ובאיכות ללא פשרות כאשר מדובר על בריתות ברעננה או פתח תקוה.

 

במידה ותרצו, תוכלו גם להציג בפני אורחי האירוע שלכם מצגת או סרטון בעזרת מערכת המולטימדיה המשוכללת שלנו ולהוסיף כמה רגעים אישיים שלכם להנאתכם ולהנאת כלל משתתפי האירוע. כמו כן, המערכת תוכל לשרת גם הפעלה, במידה ותרצו להביא, לטובת הילדים המשתתפים או לכל מטרה אחרת שתבקשו.

 

באפשרותכם לתאם אתנו ביקור קצר על מנת שתוכלו לבחון בעצמכם את האווירה הייחודית של הגלריה, לשאול ולהתייעץ. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם וללוות אתכם באופן אישי לכל אורך תהליך הפקת האירוע ולתרום לכם מהידע והניסיון המקצועי שלנו בתחום האירועים הקטנים.