079-6980098
 

בת מצווה בפתח תקווה

בת מצווה בפתח תקווה

יום הולדת שתיים עשרה הוא יום הולדת מיוחד אצל בנות בעיקר ביהדות, אבל לא רק. זהו גיל, הטומן בחובו שינויים רבים ומהווה את דלת הכניסה אל גיל ההתבגרות ומעבר בין הילדות אל הנערות ואף אל הנשיות. זוהי ההזדמנות של אותן נערות צעירות להראות את אופיין וטעמן האישי לבני המשפחה שלהן באירועי בת המצווה שלהן.

 

אם גם אתם לקראת אירוע משמעותי זה בחיי הבת שלכם, אתם מוזמנים להצטרף לכל אותן משפחות, שכבר בחרו לחגוג חגיגת בת מצווה בפתח תקווה באווירה שונה וייחודית, אווירה שתגרום לילדה שלכם להרגיש כאילו הרגע נחתה באיטליה, למרות שבמציאות היא נמצאת בלב העיר פתח תקווה.

 

אולם הטוסקה, המעוצב באווירה הפסטורלית של מחוז טוסקנה, הוא חלל פרטי לאירועים באווירה אחרת, הבאה לידי ביטוי בעיצוב המרשים, במרפסת המרווחת והעשירה בצמחייה ובתחושה המתקבלת ברגע שנכנסים אליו. אל האווירה השקטה הזו תיכנסו היישר מהאווירה היוקרתית והחדשנית של אזור הבילוי החדש של פתח תקווה, המאפשר לכם גישה נוחה אליו באמצעות מקומות חנייה רבים ובניין חדיש ומרווח.

 

אמנם לא מקום ענק אלא מקום קטן לבת ובר מצווה, אבל מקום מיוחד. פרט לאווירה הטוסקנית המיוחדת, חלל אירועים פרטי זה מציע לכם גם ליהנות ממערכת מולטימדיה ייחודית, באמצעותה תוכלו להקרין מצגת להנאת כלל האורחים, לברך את כלת השמחה מכל הלב ואף ליהנות מחוויית שירה. שילוב מנצח זה, בין אווירה שלווה לבין חדשנות מעוררת התפעלות, מהווה דרך נפלאה לשקף את האופי של  כלת השמחה באירוע מיוחד ואינטימי, שכולו שלכם ובשבילכם.

 

הפקת אירוע בטוסקה נעשית בליווי אישי צמוד של אנשי צוות המקום, אשר יעזרו לכם לבנות את התפריט הרצוי לכם לפני האירוע ולבצע את ההתאמות הנדרשות בשביל האירוע הפרטי שלכם. במהלך האירוע תקבלו מהצוות את השירות הטוב ביותר לכם ולאורחים שלכם החל ממזון ואלכוהול, דרך תפעול של מערכות התאורה, ההגברה והמולטימדיה ועד לדאגה לפרטים הקטנים ביותר בשביל לעשות הכל כדי שכולם ייצאו מהאירוע עם חיוך גדול על הפנים ושמחה גדולה בלב. כך תוכלו לחגוג את ציון הדרך המשמעותי הזה בחיי בת המצווה באירוע בלתי נשכח!