079-6980098
 

אולם כנסים בפתח תקווה

אולם כנסים בפתח תקווה

החיפוש אחר אולם כנסים בפתח תקווה עלול להיות קצת מייגע ולכן רצינו לספר לכם על הטוסקה. הטוסקה הינה גלריה לאירועים פרטיים, אשר האווירה הייחודית בה יכולה להיות המושלמת בשבילכם. הטוסקה מעוצבת בהשראת טוסקנה והאווירה האיטלקית שלה, הבאה לידי ביטוי בעיצוב המוקפד לפרטי פרטים, תשרה נינוחות על כלל משתתפי הכנס המתוכנן לצד שאר המאפיינים שלה, אשר ישרתו את המארגנים נאמנה.

 

דבר נוסף, אשר יוסיף לאווירה הרצויה לכם היא המרפסת הפרטית של הגלריה. המרפסת הינה מרווחת ושופעת צמחייה. כאשר תצאו אליה תוכלו לשבת בה על הריהוט המעוצב שלה ולהשקיף על מתחם עסקים חדש והומה אנשים בשעות העסקים והפנאי שלהם. כל זאת תוך שמירה על תחושת הפרטיות של המשתתפים

 

בדרך כלל, כאשר מחפשים אחר אולמות כנסים בפתח תקווה, ישנן דרישות שונות, המתאימות במיוחד לכנסים. לדוגמה, מקרן ומסך, חלל המסוגל להכיל כמות גדולה של אנשים, כיבוד למשתתפי הכנס ועוד. לא זו בלבד, שניתן לערוך כנסים של עד 150 איש בגלריית טוסקה, אלא היא גם מצוידת במקרן ומסך גדול, בעזרתו יוכלו משתתפי הכנס לצפות בסרטונים ו/או המצגות שתרצו להקרין. כמו כן, במהלך הכנס תוכלו להציע למשתתפים בו ארוחות מהתפריט העשיר שלנו. התפריט כולל תפריט חלבי ותפריט בשרי לבחירתכם.

 

דרישה נפוצה נוספת של מארגני כנסים היא גישה נוחה אל האולם. אם כך, תשמחו לדעת שהטוסקה ממוקמת במתחם הבילוי והעסקים החדש ברחוב השחם 30 בפתח תקווה. מסביב לבניין תוכלו למצוא שפע של מקומות חנייה לרווחתכם ולרווחת משתתפי הכנס בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע ובבניין עצמו – שלוש מעליות מרווחות, אשר באמצעותן תוכלו להגיע במהירות אל הקומה הראשונה, בה ממוקמת הגלריה.

 

מלבד כנסים, ניתן לערוך במקום גם הרצאות, ימי עיון, ימי גיבוש ועידות עסקים ועוד. כל זאת מתאפשר בשל הנינוחות השורה במקום, החלל המרווח ומערכת המולטימדיה הייחודית שלנו. אתם מוזמנים להגיע ולהתרשם מהגלריה ומצוות המקום ולהפיק אצלנו את הכנסים הבאים שלכם בליווי צמוד של הצוות ובשירות מלא במהלך האירוע העסקי שלכם.