079-6980098
 

אירוע גיבוש לעובדים

אירוע גיבוש לעובדים

ארגונים רבים, בהם יש מספר עובדים, מבקשים לערוך אחת לתקופה כזו או אחרת אירוע גיבוש לעובדים. האירוע יכול להיות במהלך יום העבודה ואז הוא מהווה אתנחתא קצרה, והוא יכול להיות בשעות הערב, כאשר העובדים מביאים אתם את הפן היותר אישי שלהם.

במתחם הבילוי והעסקים החדש של פתח תקווה, בבניין חדש ויוקרתי, יש גלריה לאירועים קטנים של עד 150 איש באווירה שונה מכל מה שהכרתם. שמה של הגלריה הוא טוסקה והיא נקראת כך בזכות העיצוב הכפרי שלה בהשראת מחוז טוסקנה. העיצוב המוקפד של הגלריה כולל ריהוט סולידי, סידור שולחנות בסגנון כפרי ושלל פריטי אמנות אותנטיים, שהובאו במיוחד ממדינות שונות בעולם.

הגלריה כוללת שני מתחמים צמודים - החלל המרכזי והמרפסת הפרטית והמזמינה. במרפסת ניתן לשבת ולשאוף אוויר צח על ריהוט נוח לצד צמחייה טבעית ועשירה ולהשקיף מטה, אל האווירה הדינמית והתוססת של האיזור, שנמצא ממש מתחת. כל זאת, תוך שמירה על תחושת האינטימיות המלווה את האירוע.

כדי לגבש את העובדים, אנו מזמינים אתכם להיעזר במערכת המולטימדיה החדישה שלנו ולהקרין באמצעותה, על גבי מסך נוח לצפייה מכל מקום בגלריה, סרטונים ומצגות שלכם. כמו כן, אנו מציעים לכם לערוך פעילות מגבשת במיוחד – שירה בציבור, המושלם גם כמקום ליום עיון. מערכת הסטריאו הייחודית שלנו, הנשלטת בקלות באמצעות אפליקציה, כוללת רשימת שירים מגוונת במיוחד והיא יכולה להבטיח לכם ולעובדי הארגון שלכם שעות של צחוק, שירה והנאה.

לאורך אירוע הגיבוש שלכם נשמח להגיש לכם מגוון רחב של מטעמים, המהווים חלק מהתפריט שלנו, אשר הורכב במיוחד עבורנו על ידי שף מוביל. המנות המוצעות לכם מוכנות במקום לקראת כל אירוע ומורכבות מחומרי גלם בעלי איכות וטריות ללא פשרות. כמו כן, נציע לכם מגוון רחב של משקאות מכל הסוגים ומהמותגים המובילים בעולם.

אתם מוזמנים לתאם אתנו סיור קצר בגלריה ובמרפסת, במהלכו תוכלו להתרשם בעצמכם מהאווירה הטוסקנית והמיוחדת וגם מטיב השירות שאנו מציעים ללקוחותינו. אנו מציעים ליווי אישי של הצוות המקצועי שלנו, אשר ישמח לתרום מהניסיון העשיר שלנו בתחום האירועים העסקיים לטובת אירוע הגיבוש שלכם.