079-6980098
 

אירוע חברה מיוחד

אירוע חברה מיוחד

כל חברה שמכבדת את עצמה, עורכת פעם או פעמיים בשנה אירוע חברה מיוחד. זוהי ההזדמנות של כלל עובדי החברה להתגבש ולהכיר האחד את השני במובן האישי יותר. זוהי הזדמנות מופלאה לשנות אווירה ולשפר את היחסים הבין אישיים ויחסי העבודה בין העובדים. אם אתם מחפשים מקום לערוך בו את אירוע החברה הקרוב שלכם בפתח תקווה והסביבה, אנו מזמינים אתכם לערוך אותו אצלנו בטוסקה.

טוסקה היא גלריה לאירועים קטנים של עד 150 איש, הנמצאת בלב איזור הבילוי והעסקים של פתח תקווה. הגלריה ממוקמת בבניין החדש והמרשים שברחוב השחם 30. הבניין מוקף במקומות חנייה מרובים בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע.

אחד הדברים, המייחדים את הגלריה, הוא העיצוב המוקפד שלה בהשראה טוסקנית. מהרגע שבו תיכנסו אל הגלריה תוכלו להרגיש באווירה הכפרית והנינוחה, שהיא משרה על הנוכחים בה. את העיצוב לא בחרנו בשל היופי שלו בלבד, אלא גם בזכות המודולריות שלו. כלומר, באפשרותנו להתאים את הגלריה לכל סוג אירוע.

מהגלריה עצמה ניתן לצאת אל המרפסת המרווחת והפרטית של הגלריה. במרפסת ניתן לשבת על ריהוט נוח ולשאוף אוויר צח בעודכם משקיפים מטה, אל הרחוב התוסס שנמצא ממש מתחת וליהנות מהדינמיקה שלו. הצמחייה הטבעית והעשירה, שממלאת את המרפסת, מספקת תחושה של רוגע ושל אינטימיות ליוצאים אליה ומאפשרת תחושה אולטימטיבית של רוגע.

כדי להפוך את אירוע החברה / יום העיון שלכם למיוחד, תוכלו להקרין סרטון או מצגת על גבי מסך גדול ומרווח, שנמצא בחזית הגלריה ואותו ניתן לראות בקלות מכל מקום ברחבי הגלריה. בעזרת מערכת השמע הייחודית שלנו, המופעלת באמצעות אפליקציה ידידותית למשתמש, משתתפי האירוע יוכלו להציג בפני שאר העובדים את הכישורים שלהם וליצור חוויה משותפת, שתגבש אותם ותשאיר בהם זיכרונות לעוד הרבה שנים.

במהלך האירוע שלכם, נפנק אתכם במגוון רחב של מטעמים מהתפריט העשיר שלנו, שהורכב עבורנו בידי שף מוביל. המנות מוכנות במקום לקראת האירוע ומורכבות מחומרי גלם מובחרים. המגוון הרחב של המשקאות המוגשים על ידינו, הם מהמותגים המובילים בארץ ובעולם.