079-6980098
 

כנסים קטנים

כנסים קטנים

במרכז האווירה העסקית והתוססת של מתחם העסקים והבילוי החדש של פתח תקווה, בבניין חדש ויוקרתי, נמצאת גלריה לאירועים קטנים בשם טוסקה. הגלריה מתאימה לאירועים קטנים, של 150 משתתפים, מכל הסוגים. ביניהם אירועים עסקיים כגון: כנסים קטנים, הרצאות, ימי עיון, סדנאות, הרצאות, ימי גיבוש לעובדים, ערבי חברה, פורום מנהלים, ימי מכירות ועוד.

המיקום של הגלריה מאפשר הגעה נוחה מכל כיוון. בין אם מתוך העיר ובין אם מחוץ לה. כמו כן, הבניין מוקף במקומות חנייה מרובים לרווחת משתתפי הכנס, המגיעים אליו באמצעות רכביהם הפרטיים.

הייחודיות של הגלריה טמונה באווירה הכפרית שלה, אותה יצרנו באמצעות עיצוב בהשראת מחוז טוסקנה. העיצוב המושקע והמוקפד בא לידי ביטוי בכל פרט בגלריה, החל בריהוט סולידי, דרך פריטי אומנות אותנטיים ממדינות שונות ברחבי העולם ועד לצבעי הקירות, המקיפים אותה. מהגלריה עצמה, תוכלו לצאת אל המרפסת הפרטית והמרווחת של הגלריה ולטעום מהאווירה העסקית של האיזור, הנמצא תחתיה. כל זאת, במהלך ישיבה על ריהוט נוח לצד צמחייה עשירה וטבעית.

במהלך אירוע הגיבוש או הכנס תוכלו להציג בפני המשתתפים בו מצגות רלוונטיות באמצעות מערכת המולטימדיה החדישה שלנו. את המצגות ניתן להקרין על גבי מסך גדול, שנמצא בחזית הגלריה ואותו ניתן לראות בנוחות מכל מקום בה תוך שמירה על המרחב האישי של כל משתתף בכנס וליהנות מחוויית צפייה באיכות גבוהה במיוחד.

לאורך הכנס, צוות המלצרים שלנו יגיש לכלל המשתתפים בו מאכלים, המרכיבים את התפריט הייחודי שלנו, אותו הרכיב עבורנו שף מוביל. כל מנה שתוגש לכם מוכנה במקום לקראת הכנס ומורכבת מחומרי גלם טריים. כך מובטחת לכם חוויה קולינארית מושלמת. לצד המטעמים שיוגשו לכם, נציע לכם גם משקאות מכל הסוגים, כולם מהמותגים המובילים בארץ ובעולם ובאיכות ללא פשרות.

לקראת הכנס שלכם, אנו מזמינים אתכם לתאם אתנו סיור קצר בגלריה, במהלכו תוכלו לטעום מהאווירה הטוסקנית שלה ולהכיר את הצוות המקצועי שלנו, אשר ילווה אתכם באופן אישי בתהליך ארגון הכנס וישמח לתרום לכם מהניסיון הרב והידע המקצועי בכל הנוגע לארגון כנסים קטנים.