079-6980098
 

מקום ליום עיון

מקום ליום עיון

בלב מתחם העסקים החדש של העיר פתח תקווה, בבניין החדש והיוקרתי שברחוב השחם 30, נמצאת גלריה לאירועים קטנים של עד 150 איש ושמה טוסקה. הגלריה ממוקמת באיזור נוח להגעה מתוך העיר ומחוץ לה והבניין עצמו מוקף במקומות חנייה מרובים לנוחיותכם. הגלריה מהווה מקום ליום עיון באווירה נינוחה ואינטימית במיוחד.

הייחודיות של הגלריה טמונה בעיצוב הכפרי שלה בהשראת מחוז טוסקנה שבאיטליה ומכאן שמה. העיצוב הכפרי שלה מורגש בזכות רהיטים סולידיים, סידור שולחנות בסגנון טוסקני ובפריטי אומנות אותנטיים, שהובאו מכל רחבי העולם במיוחד כדי ליצור את האווירה המיוחדת של הגלריה, בה ניתן לחוש מהרגע שבו עוברים את סף הדלת. לגלריה יש גם מרפסת פרטית, בה ניתן לשבת על ריהוט מזמין ונוח לצד צמחייה עשירה וטבעית ולהשקיף מטה אל האווירה התוססת של איזור העסקים שנמצא ממש מתחתיה.

במהלך יום העיון תוכלו להקרין על גבי מסך גדול, שנמצא בחזית הגלריה, מצגות רלוונטיות. במסך ניתן לצפות בנוחות מכל מקום בגלריה תוך שמירה על מרחב אישי של כל משתתף ביום העיון. זאת, בזכות הריהוט המודולרי, אותו ניתן לתכנן לקראת יום העיון לישיבה נוחה לכל אורכו וליהנות מחוויית צפייה איכותית במיוחד.

אנו מציעים לכם ולמשתתפי יום העיון ליהנות מהתפריט העשיר שלנו, אותו הרכיב שף מוביל גם לאירועי חברה בשרון. כל מנה שתוגש לכם מוכנה במקום לקראת האירוע ומורכבת מחומרי גלם איכותיים וטריים ללא פשרות. גם המגוון הרחב של המשקאות, שאנו נציע לכם במהלך יום העיון הם מהמותגים המובילים בארץ ובעולם ובאיכות ללא פשרות.

בגלריה ניתן לערוך אירועים עסקיים מכל הסוגים: ימי עיון, כנסים, הרצאות, ימי מכירות, פורום מנהלים, סדנאות, ערבי חברה, ימי גיבוש לעובדים ועוד.

אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו ולהתרשם בעצמכם מהאווירה המיוחדת של הגלריה, מהמרפסת שלה ומהשירות שלנו. הצוות המקצועי שלנו ישמח ללוות אתכם לכל אורך הדרך ולתרום מהניסיון המקצועי שלנו בתחום האירועים העסקיים ולתת מענה לבקשות שלכם. כל זאת, במטרה שיום העיון שלכם יהיה מוצלח כפי שקיוויתם!