079-6980098
 

מקום לימי עיון

מקום לימי עיון

בבניין החדש שברחוב השחם 30 במתחם העסקים והבילוי החדש של העיר פתח תקווה יש גלריה לאירועים קטנים של עד 150 איש ושמה – טוסקה. בגלריה ניתן לערוך אירועים קטנים מכל הסוגים, פרטיים ועסקיים והיא מהווה מקום לימי עיון, פורום מנהלים, הרצאות, כנסים, סדנאות אירועי חברה, ימי גיבוש ועוד. כל זאת באווירה שונה ומיוחדת, שתהפוך את יום העיון שלכם לייחודי.

שמה של הגלריה נובע מהעיצוב המרשים והמוקפד שלה, שכולו בהשראת מחוז טוסקנה. כל פרט בגלריה, החל בריהוט הסולידי ועד לפריטי האומנות האותנטיים הפזורים ברחבי הגלריה, יוצרים ביחד אווירה כפרית ונעימה כבר מרגע הכניסה אליה. מהגלריה ניתן לצאת למרפסת הפרטית שלה, בה ניתן לשבת על ריהוט נוח ולהשקיף מטה, אל האווירה התוססת של האיזור. כל זאת, לצד צמחייה טבעית ועשירה, המקיפה את המרפסת כולה.

במידה ואתם מעוניינים לערוך בגלריה אירוע גיבוש לעובדים או יום עיון, נשמח להעמיד לרשותכם את מערכת המולטימדיה החדישה שלנו, באמצעותה תוכלו להקרין על גבי המסכים המרווחים שבגלריה מצגות וסרטונים רלוונטיים ליום העיון שלכם ואף להשתמש בבמה, שבקדמת הגלריה על מנת להעביר הרצאה וכדומה. בזכות הריהוט המודולרי שלנו, נוכל לאפשר לכל אחד מהמשתתפים לצפות במוקרן על המסכים, או במתרחש על הבמה בנוחות מירבית.

צוות המלצרים שלנו יגיש למשתתפים לאורך יום העיון מבחר מנות מהתפריט העשיר שלנו, אותו הרכיב עבורנו שף מוביל. כל מנה מהתפריט מורכבת מחומרי גלם טריים ומובחרים ומוכנה במקום לשמירה על האיכות והטריות של כל מנה וליצירת חוויה קולינרית מושלמת. כמו כן, נגיש למשתתפי יום העיון גם מגוון רחב של משקאות מכל הסוגים ומהמותגים המובילים בארץ ובעולם.

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולתאם ביקור קצר. במהלך הביקור תוכלו להתרשם בעצמכם מהגלריה ומהמרפסת, לחוש את האווירה המיוחדת וקבל טעימה קטנה מטיב השירות, שאנו מציעים לקהל לקוחותינו. חלק בלתי נפרד מהשירות שלנו הוא ליווי אישי של הצוות המקצועי, אשר ילווה אתכם לכל אורך הדרך, ייתן מענה לשאלות ובקשות ויוכל לתרום לכם מהניסיון הרב שלנו בתחום האירועים העסקיים להצלחת האירוע.