079-6980098
 

מקום לכנס מנהלים

מקום לכנס מנהלים

אם אתם מחפשים מקום לכנס מנהלים, אנו שמחים להזמין אתכם לערוך אותו אצלנו! ברחוב השחם 30 בפתח תקווה, נמצאת גלריה לאירועים קטנים בשם טוסקה. הגלריה מיועדת לאירועים קטנים מכל הסוגים של עד 150 איש וניתן לערוך בה כנסי מנהלים באווירה נעימה, מפנקת ואינטימית.

הגלריה מורכבת משני חלקים. החלל המרכזי של הגלריה מעוצב בהשראת מחוז טוסקנה ליצירת אווירה כפרית. העיצוב הכפרי בא לידי ביטוי בריהוט הסולידי, בעיצוב השולחנות ובפריטי האומנות, המעטרים את הגלריה ואשר הובאו ממדינות שונות בעולם ליצרית אווירה אותנטית. את החלק השני של הגלריה מהווה המרפסת הפרטית, בה ניתן לשבת על ריהוט מזמין ונוח לצד צמחייה טבעית ולהשקיף אל אווירת העסקים של האיזור כולו.

במהלך אירוע חברה מיוחד תוכלו להיעזר במערכת המולטימדיה החדישה שלנו ולהקרין באמצעותה מצגות על גבי המסך המרכזי, שבקדמת הגלריה. מיקומו של המסך מאפשר צפייה נוחה בו מכל מקום בגלריה והמכלול של מערכת המולטימדיה מאפשר חוויית צפייה ושמע איכותית במיוחד.

לאורך הכנס תוכלו ליהנות ממגוון המטעמים, שצוות המלצרים שלנו יגיש לכם. המנות, המהוות חלק מהתפריט שלנו, שהורכב על ידי שף מוביל, מוכנות במקום לשמירה לקראת כל אירוע ואירוע לשמירה על טריות חומרי הגלם, מהם הן מיוצרות. המשקאות החמים, הקלים והאלכוהוליים, אותם אנו מציעים לאורחינו, הם מהמותגים המובילים בארץ ובעולם וללא יוצא מן הכלל.

בגלריה ניתן לערוך אירועים מכל הסוגים. החל מאירועים פרטיים כגון: בריתות, בר או בת מצווה וכדומה ועד לאירועים עסקיים כדוגמת: כנס מנהלים, פורום מנהלים, הרצאות, ימי עיון, סדנאות, ימי מכירות מיוחדים ועוד. בזכות הריהוט המודולרי שלנו, אנו מסדרים את הגלריה בהתאם לכל אירוע לשמירה על המרחב האישי של כל משתתף.

לקראת הכנס שלכם, אנו מזמינים אתכם לתאם אתנו סיור קצר, במהלכו תוכלו מהגלריה ומהייחודיות שלה וגם לקבל טעימה קטנה מרמת השירות, עליה אנו מתחייבים בפני קהל לקוחותינו. כחלק מהשירות, הצוות המקצועי שלנו ישמח ללוות אתכם באופן אישי ולעזור לכם לארגן את הכנס המושלם עבורכם מתוך ניסיון, מקצועיות ואדיבות.