079-6980098
 

טוסקה - בר מצווה בפתח תקווה

טוסקה - בר מצווה בפתח תקווה

בר מצווה בפתח תקווה  לא חייבת להתקיים באולם, במועדון או במסעדה. למעשה, אפשר לעשות שילוב של כל השלושה! אנו גאים להציג בפניכם את אולם טוסקה, שהוא אולם פרטי לאירועים של עד 150 איש באווירה שונה מכל מה שהכרתם עד עכשיו. הטוסקה בנוי ומעוצב כך בהשראת מחוז טוסקנה האיטלקי ומשרה את האווירה האינטימית והאידילית שלו באמצעות הריהוט, האמנות, התאורה והצמחייה העשירה הנמצאים בתוך החלל עצמו ובמרפסת היוצאת ממנו הישר אל נוף אזור הבילוי והעסקים של פתח תקווה.

 

מלבד היותו מרשים ומרגיע, הוא גם מאפשר שימוש במערכת ההגברה והמולטימדיה הייחודית של המקום, בעזרתה תוכלו לשתף את האורחים שלכם ברגעים מרגשים מחיי חתן בר המצווה באמצעות מצגת או סרטון, שתוכלו להקרין על גבי מסך גדול, אם תבחרו בכך. לטובת האורחים הצעירים והצעירים ברוחם, תוכלו לבחור לשלב גם שירה משותפת, אשר יכולותיו להצחיק, לשמח ולשדרג את האווירה ידועות ברחבי העולם. במהלך האירוע האורחים ייהנו מהתפריט העשיר, אשר יותאם לצרכים והבקשות שלכם וכמו כן, גם משתייה קלה, שתייה חמה ומשקאות אלכוהוליים מהמותגים המובילים בעולם, אשר יוגשו מהבר הפרטי של האולם.

 

אולם הטוסקה, שהוא חלל גדול בפני עצמו, נהנה גם מהאפשרות לצאת אל המרפסת הצמודה, שנותנת תחושת מרחבים לנמצאים בה ולמסתכלים עליה. כל הטוב הזה ממוקם בלב אזור העסקים והבילוי החדש של פתח תקווה ובשונה מאזורים רבים אחרים ברחבי הארץ, הבניין החדש והמרשים, בו אנו ממוקמים, מוקף במקומות חנייה בשפע, אשר יוכלו לקבל אליהם את כמות הרכבים הנדרשת עבורכם ועבור האורחים שלכם על מנת שכולם יוכלו להגיע בנחת ולהחיל את האירוע באווירה נעימה ורגועה – ממש כמו האווירה הטוסקנית! בין אם מדובר בבר מצווה בכפר סבא או פתח תקווה טוסקה היא הבחירה הנכונה.

 

אם ארגון של אירוע כזה נשמע לכם מסובך, אנו שמחים לבשר לכם, שאתם לא צריכים לדאוג לכל בעצמכם ואנחנו פה בשבילכם ונשמח ללוות אתכם ולייעץ לכם באופן אישי לאורך ארגון האירוע ובמהלך האירוע עצמו ולעזור במה שניתן, על מנת שלילד שלכם יהיה אירוע בר מצווה מרגש ומשמח כפי שמגיע לו, לכם ולאורחיכם, שבאו להשתתף בשמחתכם.