079-6980098
 

יום גיבוש בפתח תקווה

יום גיבוש בפתח תקווה

בשנים האחרונות העיר פתח תקווה הפכה לעיר מרכזית בתחום העסקי וחברות רבות בוחרות להתמקם בה. כתוצאה ישירה מכך, עולה גם הצורך במקומות בשביל לערוך יום גיבוש בפתח תקווה ואנו גאים להציג בפניכם את הטוסקה, שהיא גלריה פרטית לאירועים של עד 150 איש.

 

גלריית הטוסקה ממוקמת בבניין חדש ברחוב השחם 30 שבאיזור העסקים החדש בפתח תקווה והיא נגישה מכל קצוות העיר וגם לבאים מחוץ לפתח תקווה. כמו כן, הבניין מוקף במקומות חנייה מרובים ומרווחים לרווחת באי האירוע שלכם בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע.

 

ברגע שתיכנסו אל הטוסקה תוכלו לחוש את האווירה הכפרית שלה. זאת, בזכות העיצוב המוקפד שלה, שכולו בהשראה איטלקית: הגוונים של הקירות, יצירות האמנות שמעטרות אותם ואף הריהוט הסולידי, כולם נבחרו כדי שאורחי הטוסקה ירגישו נינוחות ואינטימיות בעת שהותם בגלריה. לטוסקה, מלבד היותה גלריה מרווחת, יש גם מרפסת פרטית, בה ניתן לשבת על הריהוט הנוח וליהנות מהצמחייה העשירה שבה.

 

לאורך האירוע שלכם (גם אם מדובר באירוע קטן) תוכלו ליהנות ביחד עם הקולגות שלכם מארוחה, שהתפריט שלה הורכב בידי שף מוביל בארץ, כאשר כל מנה מורכבת אך ורק מחומרי גלם טריים ובאיכות ללא פשרות. לצד התפריט העשיר שלנו, אנו מציעים לאורחינו גם מגוון רחב של משקאות חמים, קרים ואלכוהוליים מהמותגים המובילים בעולם.

 

בשביל להבטיח הצלחה של יום גיבוש, חשוב שתהיה כלולה בו פעילות מגבשת. אחת הפעילויות הידועות כשוברות קרח ומגבשות היא מסיבת שירה. במדינות רבות ברחבי העולם כבר גילו את נפלאות השירה בציבור ובשנים האחרונות גם הישראלים נהנים לגלות אותו. בעזרת מערכת השמע הייחודית שלנו, תוכלו ליצור למתגבשים באירוע חוויה מצחיקה, מרגשת ובעיקר – מגבשת אצל המשתתפים.

 

בגלריית הטוסקה ניתן לערוך אירועים קטנים מכל הסוגים החל באירועים עסקיים כגון: ימי עיון, כנסים, הרצאות, סדנאות, ערבי חברה וכדומה, וכמו כן ניתן לערוך גם אירועים פרטיים כגון: בריתות, בר או בת מצווה, מסיבות אירוסין, מסיבות רווקים ועוד. כל אירוע אצלנו מקבל יחס אישי וליווי צמוד של הצוות המקצועי כבר משלב הפקת האירוע ולאורך כל האירוע כדי להבטיח את שביעות הרצון שלכם.