079-6980098
 

ימי הולדת לילדים בפתח תקווה

ימי הולדת לילדים בפתח תקווה

אם אתם מתכננים לחגוג יום הולדת לילדים בגילאי בר או בת המצווה, אבל אתם לא מעוניינים באולם רציני מדי וגם לא במקום, המיועד לחגיגת ימי הולדת לילדים בפתח תקווה, אלא משהו יותר סולידי, אנו גאים להציג בפניכם את גלריית הטוסקה!

 

הטוסקה היא גלריה אינטימית אך מרווחת לאירועים קטנים של עד 150 איש. הייחודיות שלה טמונה באווירה שהיא יוצרת בתוכה, אווירה של פרבר איטלקי. את האווירה הזו יצרנו על ידי עיצוב מוקפד לפרטי פרטים, כאשר כל פרט וכל אביזר בגלריה נבחר בקפידה ליצירת אווירה זו בשלמותה.

 

הגלריה מיוחדת נמצאת באיזור הבילוי והמסחר החדש של פתח תקווה. עובדה זו מאפשרת לכם ולאורחים שלכם להתחיל את האירוע שלכם באווירה צעירה ושמחה כבר מהרחוב. כמו כן, בכל יום ובכל שעה תוכלו ליהנות ממקומות חנייה רבים מסביב לבניין עצמו להגעה נוחה ונינוחה.

 

את האווירה השמחה של האיזור תוכלו להרגיש גם מהמרפסת המרווחת של הטוסקה. המרפסת הינה מרפסת פרטית ושופעת צמחייה, בה תוכלו להתרווח ולהשקיף על האיזור שנמצא ממש מתחת לאירוע שלכם מבלי להפסיד ולו רגע אחד ולהישאר חלק ממנו לכל אורכו.

 

טוסקה היא מקום מעולה לחגוג יום הולדת לילדים בפ"ת.כדי לייחד את האירוע שלכם, תוכלו להציג סרטון או מצגת אישיים באמצעות מערכת המולטימדיה החדישה והמשוכללת שלנו. כמו כן, תוכלו גם להשתמש במערכת השמע הייחודית שלנו ולאפשר לילדים להקדיש שיר לחתן או כלת השמחה ופשוט ליהנות מחוויה ייחודית ומגבשת עבור כלל המוזמנים לאירוע. 

 

לצד הפעילות המהנה, תוכלו ליהנות גם מהתפריט הייחודי שלנו, בו יש התאמות למבוגרים ולילדים. כל מנה מהתפריט מוכנה במקום, כאשר המטרה העיקרית היא שמירה על הטריות והאיכות של חומרי הגלם, מהם היא הורכבה. גם המשקאות שאנו מציעים הם ממותגים מובילים ובאיכות בלתי מתפשרת.

 

לקראת חגיגת יום ההולדת שלכם, אנו מזמינים אתכם לתאם אתנו ביקור קצר להתרשמות מהגלריה. כמו כן, נשמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם בארגון האירוע, על מנת שהוא יתאים לצרכים והרצונות שלכם ככל שניתן. את הליווי של הצוות המקצועי שלנו תוכלו לקבל כבר מראשית התהליך ולכל אורכו.