079-6980098
 

לחגוג יום הולדת בפתח תקווה

לחגוג יום הולדת בפתח תקווה

אנו שמחים להציג בפניכם את גלריית הטוסקה, מקום מיוחד לחגוג יום הולדת בפתח תקווה. הגלריה נמצאת ברחוב השחם 30, באיזור הבילוי החדש של פתח תקווה. המיקום הנוח מאפשר לבאים מחות לעיר הגעה נוחה מכל כיוון וגם מקומות חנייה בשפע לבאים ברכבם הפרטי.

 

הייחודיות של הטוסקה טמונה בעיקר בעיצוב הכפרי שלה, שמתבטא בעיקר בפריטים העיצוביים שממלאים את חלל הגלריה. החל בריהוט הסולידי, דרך פריטי האמנות השונים ועד לגופי התאורה וצבעי הקירות שבה. האווירה הכפרית נשמרת גם במרפסת הפרטית של הטוסקה, גם בה יש ריהוט ייחודי וצמחייה ירוקה ועשירה, המאפשרים לכם לשבת בנחת וליהנות מהאוויר הצח מעל אווירת הבילוי של הרחוב מתחת.

 

ימי הולדת, אפילו אם מדובר במועדון בת מצווה ברמת גן, שנערכים בגלריית אירועים הם ימי הולדת מיוחדים כמו בר או בת מצווה או ימי הולדת עגולים של אנשים אהובים במיוחד. אם כך, במהלך חגיגות יום ההולדת המיוחד שלכם תוכלו להיעזר במערכת המולטימדיה המשוכללת שלנו כדי להציג בפני בעל השמחה ושאר האורחים מצגת או סרטון וכך להוסיף את הייחודיות הפרטית שלכם לאירוע  ולהפוך אותו לאישי ובלתי נשכח עבור בעל השמחה ומשתתפי האירוע.

 

את האיכות והטריות של האוכל שיוגש לכם תוכלו להרגיש כבר מהטעימה הראשונה. כל המנות, המרכיבות את התפריט החלבי או הבשרי שלנו, שהורכבו על ידי שף מהמובילים בארץ, מוכנות במקום כדי שלמור על הטריות של חומרי הגלם, מהם כל אחת ואחת מהן מורכבת. גם המשקאות הקרים, החמים והחריפים שאנו מציעים לאורחינו הם מהמותגים המובילים בארץ ובעולם ובאיכות ללא פשרות.

 

כדי לחגוג אצלנו יום הולדת מיוחד וליהנות מהשפע שאנו מציעים לקהל לקוחותינו, אנו ממליצים לכם לתאם אתנו ביקור קצר, במהלכו נראה לכם את הטוסקה, את המרפסת שלה ואת המתחם כולו. במהלך הביקור הקצר שלכם תוכלו גם להכיר מעט את רמת השירות שאנו נותנים לאורך כל האירוע וגם לפניו, כאשר אנו מציעים לכם ליווי מקצועי של הצוות המקצועי שלנו ומתן מענה לכל שאלה שלכם בכל שלב של האירוע ושל הארגון שלו.