079-6980098
 

מסיבות יום הולדת בפתח תקווה

מסיבות יום הולדת בפתח תקווה

בלב איזור הבילוי והמסחר החדש של העיר פתח תקווה נמצאת גלריה לאירועים קטנים של עד 150 איש, בה ניתן לערוך מסיבות יום הולדת בפתח תקווה. הבניין, שברחוב השחם 30 בעיר, נמצא במיקום נגיש מכל כיוון בתוך העיר ומחוץ לה. כמו כן, ניתן למצוא בסביבתו מקומות חנייה בשפע בכל עת לטובת המגיעים מרחוק.

 

הייחודיות הבולטת ביותר של גלריית הטוסקה היא בעיצוב הכפרי בהשראה איטלקית, שבא לידי ביטוי בכל פרט בחלל הגלריה, החל בפרטים הקטנים כמו הציורים על הקירות ופריטי האמנות הפזורים בגלריה ועד לריהוט הסולידי, עליו תוכלו לשבת בנוח במהלך המסיבה. האווירה הייחודית איננה רק מנת חלקה של הגלריה, אלא גם של המרפסת הפרטית שלה, בה תוכלו לשבת ולצפות במתרחש ברחוב שוקק החיים שלמטה לצד הצמחייה העשירה שבה.

 

מסיבות יום ההולדת הנחגגות אצלנו הן מסיבות של ימי הולדת מיוחדים כמו בר או בת מצווה או ימי הולדת עגולים, בעיקר כשהמשפחה גדולה והחברים רבים. במסיבות אלו נהוג להוסיף מגע אישי של הקרובים של בעלי השמחה באמצעות קליפ או מצגת, באמצעותם ניתן לרגש את בעל השמחה ולברך אותו באופן מיוחד ואישי. אם תבחרו לעשות זאת, תוכלו להשתמש במערכת המולטימדיה המשוכללת שלנו לצורך כך, אשר תבטיח לכם חוויית צפייה ושמע באיכות גבוהה במיוחד, ולהקרין את הרצוי לכם על גבי המסך שבקדמת הגלריה.

 

לא רק ימי הולדת - גם מועדונים לבת מצווה בפתח תקווה!

במהלך המסיבה תוכלו גם ליהנות מהמטעמים המרכיבים את התפריט שלנו, אותו הרכיב עבורנו שף בכיר. כל מנה בתפריט מוכנה במקום לשמירה על הטריות והאיכות הגבוהה של חומרי הגלם. לצד המנות המשובחות, אנו מציעים לכם גם מגוון רחב של משקאות חמים, קלים ואלכוהוליים – כולם ממותגים מוכרים ומובילים בעולם.

 

לקראת האירוע שלכם, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולתאם ביקור קצר בגלריה, במהלכו תוכלו להתרשם מהאווירה המיוחדת שלה בעצמכם וגם מהשירות האישי, הניתן לכם על ידי הצוות המקצועי של הטוסקה. את הליווי של הצוות המקצועי שלנו תוכלו לקבל כבר מהביקור הראשון ועד לסיום האירוע.