079-6980098
 

מסיבת גיוס בפתח תקווה

מסיבת גיוס בפתח תקווה

תקופת השירות הצבאי היא תקופה משמעותית בחיי כל ישראלי והגיוס לצה"ל הוא נקודת הפתיחה של השירות הזה. זוהי הסיבה העיקרית לכך, שצעירים רבים מבקשים לחגוג את הגיוס שלהם ביחד עם כל האהובים שלהם במסיבה חווייתית ובלתי נשכחת.

 

אם אתם מחפשים מקום לערוך בו מסיבת גיוס בפתח תקווה, אנו מזמינים אתכם אלינו אל הטוסקה. הטוסקה היא לופט לאירועים פרטיים באווירה כפרית בהשראת טוסקנה. את האווירה המיוחדת יצרנו בעזרת ריהוט עם מגע כפרי, שילוב של אמנות וצבעים פסטורליים ובעיקר – הקפדה על הפרטים הקטנים. בלופט ניתן לערוך מסיבות ואירועים של עד 150 משתתפים ולשמור על תחושה אינטימית ומרווחת.

 

בצמוד ללופט נמצאת המרפסת הפרטית של הטוסקה. במרפסת תוכלו לשבת ולהשקיף על איזור הבילוי והעסקים החדש של פתח תקווה, בו נמצא הלופט. גם במרפסת תוכלו להמשיך להרגיש את תחושת הפרטיות של הלופט ולהמשיך ליהנות מהמסיבה ומהמתרחש בה. 

 

בחגיגות אלו משתתפים בדרך כלל בני המשפחה והחברים ולעתים, כאשר מספר חברים מתגייסים ביחד או בסמיכות האחד לשני, הם מחליטים לערוך מסיבת גיוס משותפת. בדומה לאירועים קטנים ברמת גן, בבר או בת המצווה, גם במסיבת גיוס מומלץ לשלב סרטון או מצגת אישיים. אותם תוכלו להקרין על גבי המסך שבקדמת הלופט ולשתף את משתתפי המסיבה ברגעים המרגשים והמצחיקים שלכם ביחד, או להפתיע את המתגייס הפרטי בחוויות עבר משותפות שלכם. את ההקרנה תוכלו לבצע בעזרת מערכת המולטימדיה שלנו, שתשלב הקרנה ושמע באיכות גבוהה.

 

לאורך המסיבה תוכלו ליהנות מהתפריט שלנו, שמורכב כולו מחומרי גלם טריים ואיכותיים וגם ממשקאות חמים, קרים ואלכוהוליים באיכות משובחת מהמותגים המובילים בעולם. אם תרצו להוסיף ייחודיות למסיבת הגיוס שלכם, תוכלו גם להשתמש במערכת השמע הייחודית שלנו ולצבור בעזרתה חוויות מצחיקות ומרגשות נוספות ביחד.

 

אנו מזמינים אתכם לתאם אתנו ביקור קצר בטוסקה, במהלכו תוכלו לראות אותה בעצמכם ולהתרשם ממנה ומהאווירה המיוחדת שלה. כמו כן, אנו מזמינים אתכם להתייעץ עם הצוות המקצועי שלנו, שיעזור לכם לבנות את מסיבת הגיוס המיוחדת שלכם מתוך מקצועיות וניסיון רב בתחום המסיבות והאירועים.