079-6980098
 

מסיבת יום הולדת במרכז

מסיבת יום הולדת במרכז

בין אם מדובר על יום הולדת 60, 70 או אפילו 100, תכנון מסיבת יום הולדת במרכז מעולם לא היה פשוט יותר! אנו שמחים להזמין אתכם לחגוג אצלנו בטוסקה את מסיבת יום ההולדת של הקרובים לכם ביותר בלב העיר פתח תקווה, הנעימה והנגישה מכל מקום ואיזור בארץ.

 

ברחוב השחם, שבמרכז הבילוי והעסקים החדש של פתח תקווה, נמצאת גלריית אירועים בשם טוסקה. הטוסקה מעוצבת בהשראת מחוז טוסקנה שבאיטליה וזוהי גם האווירה השוררת בה. החלל כולו, אשר יכול להכיל עד 150 איש בתוכו, מרוהט ומאובזר באווירה איטלקית מרגיעה ונינוחה. מתוך הגלריה תוכלו לצאת למרפסת המרווחת, המשקיפה על האזור כולו ולנשום את האוויר ואת האווירה בין הצמחים הממלאים אותה מכל עבר.

 

כאשר עולה היוזמה לערוך מסיבת יום הולדת, בדרך כלל מדובר על יום הולדת מיוחד כמו יום הולדת עגול או אירוע של בר או בת מצווה ולכן נדרש אירוע מיוחד במינו. מלבד האווירה הייחודית, לטוסקה יש עוד הרבה מה להציע לכם בשביל לערוך מסיבת יום הולדת בלתי נשכחת: תפריט בשרי או חלבי עשיר וצוות מקצועי ומיומן, אשר יעזור לכם לארגן את האירוע לשביעות רצונכם וכמובן – ייתן את השירות הטוב ביותר לכם ולאורחים שלכם לאורך המסיבה כולה.

 

כמו כן, מערכת המולטימדיה הייחודית שלנו תאפשר לכם לחלוק עם כל האורחים זיכרונות חיים של חתן או כלת השמחה במצגת שתכינו ואשר תוקרן בעזרת המקרן, הממוקם במרכז הגלריה, על גבי המסך הגדול שבה. המערכת תוכל גם לשרת אתכם כאשר תרצו לברך את החוגגים אל מול משתתפי המסיבה מעל הבמה הקטנה שבצד הגלריה.

 

מסיבות יום הולדת ייחודיות הן המומחיות שלנו ואנו נשמח לעזור לכם לארגן ליקירכם מסיבת יום הולדת בלתי נשכחת לרגל יום הולדת עגול, בר או בת מצווה עם כל מה שיש לטוסקה להציע לכם. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ולתאם ביקור בגלריה. כך תוכלו לחוש בעצמכם את האווירה בתוכה, את האוויר הצח שבמרפסת שלה וגם את איכות השירות, עליה אנחנו לא מתפשרים!