079-6980098
 

טוסקה - יום הולדת בפתח תקווה

 טוסקה - יום הולדת בפתח תקווה

ברחוב השחם 30 בפתח תקווה נמצא מקום ושמו "טוסקה". הטוסקה היא מקום מיוחד במינו, המאפשר לנו להרגיש כאילו אנו נמצאים במחוז טוסקנה האיטלקי, למרות שהוא נמצא בלב אזור הבילוי והעסקים החדש של פתח תקווה. האווירה המיוחדת הזו נוצרה תוך השקעה רבה של מחשבה ושימת לב לפרטים הקטנים ביותר, החל ברהיטים, דרך יצירות האמנות המעטרות את החלל ועד לצבע הקירות וגופי התאורה.

 

הטוסקה הינה גלריה לאירועים פרטיים של עד 150 איש וכחלק משטחה ישנה גם מרפסת פרטית מרווחת. המרפסת משקיפה על איזור הבילוי כולו, בעודה שומרת על האווירה הטוסקנית של הגלריה עצמה באמצעות ריהוט החוץ שלה והצמחייה הירוקה, שממלאת אותה מכל עבר.

 

הטוסקה ממוקמת בבניין חדש בליבו של אזור חדש. האזור כולו מפותח ובעל תשתיות מתאימות לאכלוס אנשים רבים במקביל. התועלת שלכם מכך היא מקומות החנייה המרובים בסביבת הטוסקה לנוחותכם ולנוחות האורחים שלכם. הנגישות הגבוהה של הטוסקה תאפשר לאורחים שלכם להגיע אליה בקלות ובנוחות ולהתחיל את האירוע המשמח ברוגע ובנינוחות עוד בטרם יעלו במעלית ויכנסו אל הגלריה.

 

אם אתם מחפשים מקומות לימי הולדת בפתח תקווה, כולל יום הולדת לילדים ובעיקר אם מדובר על יום הולדת מיוחד, הטוסקה יכולה להיות פתרון נהדר עבורכם! אנו מתמחים בעריכת אירועים קטנים מסוגים שונים ובאפשרותנו להתאים את הגלריה לצרכים השונים שלכם. לדוגמה, תוכלו לבחור בין אירוע בשעות הצהריים לבין אירוע בשעות הערב ובין התפריט החלבי לבין התפריט הבשרי שלנו, כאשר שניהם הורכבו על ידי שף מוביל ושניהם מורכבים מחומרי גלם טריים ומובחרים, כאשר איכותן הגבוהה של המנות עומדת כל הזמן לנגד עינינו.

 

לפני האירוע אתם מוזמנים לבקר אצלנו ולהתרשם בעצמכם מהאווירה המיוחדת של הטוסקה ולהתייעץ עם הצוות המקצועי שלנו, אשר ילווה אתכם באופן אישי וצמוד לכל אורך הדרך, החל מארגון האירוע לפרטיו ועד לסיומו. את האירוע תוכלו לתכנן בעזרתנו לפי טעמכם ולפי טעמו של בעל השמחה, כך שמסיבת יום ההולדת תהיה מיוחדת ומהנה במיוחד. בדיוק כפי שחלמתם!