079-6980098
 

השכרת מקום לאירוע בפתח תקווה

השכרת מקום לאירוע בפתח תקווה

ברחוב השחם 30, שבמרכז איזור הבילוי והעסקים החדש של פתח תקווה, נמצאת גלריית הטוסקה. הטוסקה היא גלריה פרטית, המיועדת לעריכת אירועים פרטיים קטנים כגון: בריתות, בר או בת מצווה, מסיבות אירוסין, מסיבות רווקים, מסיבות רווקות ועוד. למעשה, ניתן לערוך אצלנו כל אירוע של עד 150 משתתפים.

 

הייעוד של הטוסקה הוא השכרת מקום לאירוע בפתח תקווה, אך היא איננה עוד אולם אירועים רגיל! מדובר על גלריה, שכל כולה באווירה של טוסקנה האיטלקית ומשם גם נגזר שמה. את האווירה הטוסקנית יצרנו בעזרת אביזרים שונים, החל בריהוט המיוחד והמוקפד ועד לציורים המעטרים את הקירות.

 

בשביל להשלים את האווירה ריהטנו גם את המרפסת הפרטית הצמודה אל הגלריה, אליה ניתן לצאת ישירות מתוך הגלריה עצמה. המרפסת משקיפה אל האיזור שוקק החיים שמתחתיה בינות לצמחייה הירוקה, אשר מוסיפה לאווירה הרגועה והמרגיעה של הטוסקה ובה ניתן להיות בחוץ ולהרגיש בפנים.

 

בטוסקה יש מערכת מולטימדיה, בה תוכלו להשתמש להקרנת מצגות או סרטונים, הקדשת שירים או ברכות ואם תרצו, תוכלו גם להוסיף לאווירה בעזרת מערכת הקריוקי הייחודית שלנו. כלומר, המערכת תוכל לשמש אתכם בכל אירוע שתבחרו לערוך אצלנו ולכל מטרה שתצטרכו אותה.

 

התפריט העשיר שלנו, שהורכב במיוחד עבורנו בידי שף מוביל, מורכב כולו מחומרי גלם טריים בלבד ויוגש לכם ולאורחים שלכם לאורך האירוע שלכם. כמו כן, בשביל להשלים את הארוחה, נגיש לכם גם מגוון רחב של משקאות חמים, קלים ואלכוהוליים מהמותגים המובילים בעולם כדי שתצאו מהאירוע שבעים ורוויים.

 

מלבד אירועים פרטיים, ניתן לערוך בטוסקה גם אירועים עסקיים מכל הסוגים כדוגמת: כנסים, ימי עיון, הרצאות, סדנאות, אירועי מכירות, ימי וערבי גיבוש, ערבי חברה ועוד. כאמור, הטוסקה מצוידת בכל הציוד הדרוש לכל סוגי האירועים וגם נותנת את השירות הדרוש להם.

 

נשמח אם תבואו לביקור קצר ומתואם מראש, כדי שתוכלו לחוש בעצמכם את האווירה המיוחדת של הטוסקה, להכיר קצת את המקום ואת הצוות ולהתרשם מהשירות שאנו מקפידים לתת ללא פשרות לכל אורך תהליך ארגון האירוע וגם במהלך האירוע עצמו.